top of page

22 січня 2016 спільно із сільською бібліотекою та за участю народного ансамблю "Журавка" було проведено свято, приурочене до Дня Соборності.

25 лютого 2016 року у Барашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено загальношкільне свято, присвячене 145-річчю від дня народження Лесі Українки. Організатор свята, вчитель української мови та літератури Волошин В.М., поставила за мету передати силу і глибину поетичного слова Лесі, виховувати любов до поезії, Вітчизни та почуття прекрасного. Сценарій був насичений та різноманітний. Тут звучали пісні на слова Лесі Українки("Давня весна", "Вечірня година", "Три поради", "Моя леліє") та її вірші. Увазі глядачів було запропоновано документальний фільм про життєвий шлях Лесі, відеоколаж "Хотіла б я піснею стати" та міні-інсценізації з монологами поетеси. А головне - присутні насолоджувалися безсмертною поезією - поезією Лесі Українки.

Напередодні 8 Березня учні 4 класу разом із класним керівником - Біленькою Ольгою Олександрівною - організували свято для мам і бабусь, на якому представили музичні вітання, прослухали та проаналізували легенду про материнське серце та зробили дві презентації:" Зігрій бабусі серце своїми долонями " та "Моя матуся - промінчик сонця". 

Найщиріші привітання до свята 8 Березня отримав жіночий колектив школи від своїх учнів. Приємною несподіванкою стала пісня від чоловічої половини колективу.

24 березня 2016 року класний керівник 11 класу О.С.Демченко провела "відкритий" урок, присвячений пісенній творчості Д.Павличка, В.Симоненка, П.Тичини. Гостями свята стали батьки  одинадцятикласників та вчителі, а народний ансамбль "Журавка" - активним учасником, що представив кращі композиції на слова відомих українських поетів.

Вихователь ГПД Божкевич Світлана Павлівна провела "відкритий" виховний захів на тему: "Україна - наша Батьківщина" 14 квітня 2016 року.

Існують події, про які говорити дуже важко. Але необхідно.  Голокост – трагедія, в якій криються ненависть, упередження, фанатизм та расизм. Внаслідок Голокосту було знищено 6 мільйонів людей за расовою, національною приналежністю. Була знищена унікальна місцева культура євреїв та ромів, а також пам’ять про неї. 

На жаль, ми не можемо змінити історію. Не в наших силах викреслити з неї страшні злочини людства.  Але, відкриваючи її темні сторінки, ми спроможні винести уроки для унеможливлення повторення подібних трагедій. Ми можемо… Ні. Ми ЗОБОВ’ЯЗАНІ берегти пам’ять про Голокост та його жертв.
Збереження цієї пам'яті вимагає підтримки історичних досліджень. До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Барашівській школі відбувся меморіальний захід, на якому також презентувалися результати учнівської роботи. В рамках міжнародного проекту “Захистимо пам’ять“ учні із вчителькою історії Варварчук Л.В. дослідили історію Барашівського Голокосту. Результатом роботи стали стенди “Слідами сивої минувшини”, “Голокост на території Барашів” та портфоліо “Єврейський світ в історії села Бараші”.

Дослідження історії тих подій як ніколи актуальне в сучасній Україні, в умовах війни: зараз це наш шанс утвердити гуманістичні ідеали. Необхідно усвідомлювати, що, осягнувши масштаби наслідків Голокосту та зрозумівши його в цілому, ми збережемо людяність.

Пам'ятаємо Голокост

Вітання до 8-го Березня від 11-класників (2019)

Шевченківські дні - 2019

12 квітня у Барашівській ЗОШ І-ІІІ ст. учнями 8 класу (класний керівник В.С.Паламарчук) було проведено виховний захід "Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир".

bottom of page